niech wizerunek
twojej firmy
pracuje na wasz sukces

line

Identyfikacja wizualna

co robię

Jestem świadomy, że stworzenie strony internetowej to tylko jeden z elementów budowania marki. Dlatego wychodzę poza cyfrowy świat aby upewnić się, że odzwierciedlam Twój brand jako całość. Pomagam zachować Ci spójność we wszystkich zastosowaniach i platformach.
Tworzę zasoby, które wyróżniają Twoją markę. Współpracuję z istniejącymi firmami lub pomagam start-upom przy projektowaniu wszystkiego, od logo po materiały piśmiennicze.

logo

Najlepsze loga powstają we współpracy. Wysłucham twoją historię, rzucę okiem na konkurencję, sprawdzę do czego dążysz i stworzę zestaw zaskakujących koncepcji.
Wraz z Twoim wkładem stworzą unikalne i ekscytujące logo, które Ty i Twoja firma będziecie nosić z dumą.

materiały drukowane

Firmy posiadające spójne materiały firmowe są bardziej rozpoznawalne. Ich klienci kojarzą markę a przez to są bardziej skłonni do ponownego skorzystania z jej usług. Każdy element komunikacji z Twoim klientem to szansa na wsparcie budowania marki, utrwalenie wizerunku i określenie swojej pozycji na rynku. Dobrze zaprojektowane materiały firmowe pokazują Twój profesjonalizm oraz pomagają w budowaniu długotrwałych relacji z klientami.

wizytówki

Żaden przedsiębiorca nie może się bez nich obejść. Zaprojektuję dla Ciebie wizytówki, które zapadną Twoim partnerom biznesowym w pamięć.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Z moją pomocą sprawisz, że będzie doskonałe.

Zobacz moje prace