O mnie

Alan mazurek

O mnie

Alan mazurek

to się zaczęło

Pewnego dnia zobaczyłem go pijąc latte w kawiarni, w centrum Londynu . Siedział przy stoliku obok, ubrany w garnitur. Na stoliku przed nim leżał srebrny laptop. Na ciemnym ekranie monitora zobaczyłem ciągi dziwnych znaków. Wzbudziło to moje zainteresowanie. Praca z komputera, w tak stylowym miejscu, w oparach dobrej kawy wydała mi się szczególnie pociągająca.

ścieżka

Krótko po tym zacząłem pracować nad podstawami programowania. Złapałem bakcyla do front endu i wkrótce udałem się na profesjonalny kurs. I chociaż zdobyłem certyfikat z kodowania aplikacji internetowych, obrałem nieco inną ścieżkę. Dzisiaj głównie rozwijam umiejętności projektowania grafiki, marketingu oraz UX designu.

obecnie

Świadczę usługi projektowania w wyniku których powstają skuteczne strony internetowe, logo oraz materiały firmowe, które nieustannie przyciągają idealnych nabywców.
To pomoże Ci sprzedawać więcej i zdobywać lepszych kontrahentów z większym budżetem. Takich, którzy doceniają to co robisz i są chętni zapłacić tyle ile jesteś wart. Moje produkty pomogą Ci zaoszczędzić czas, który możesz spędzić z rodziną, przyjaciółmi albo ze swoją pasją.

Omówmy Twój projekt​