o mnie

line

Siła tkwi w rozwoju

alan mazurek

line

to się zaczęło

Pewnego dnia zobaczyłem go pijąc latte w kawiarni, w centrum Londynu . Siedział przy stoliku obok, ubrany w garnitur. Przed sobą miał srebrnego mac'a. Na ciemnym ekranie monitora zobaczyłem ciągi dziwnych znaków. Wzbudziło to moje zainteresowanie. Praca z komputera, w tak stylowym miejscu, w oparach dobrej kawy wydała mi się szczególnie pociągająca.

ścieżka

Krótko po tym zacząłem pracować nad podstawami font-end’u. Złapałem bakcyla do programowania i wkrótce udałem się na profesjonalny kurs. I chociaż zdobyłem certyfikat z kodowania aplikacji internetowych, obrałem nieco inną ścieżkę.

obecnie

Świadczę usługę web designu w wyniku której powstają skuteczne strony internetowe, nieustannie przyciągające idealnych nabywców. To pomoże Ci sprzedawać więcej i zdobywać lepszych kontrahentów z większym budżetem. Takich, którzy doceniają to co robisz i są chętni zapłacić tyle ile jesteś wart. Ta strona pomoże Ci zaoszczędzić czas, który możesz spędzić z rodziną, przyjaciółmi albo ze swoją pasją. Bez dobrej strony, która pracuje dla Ciebie 24/7 ryzykujesz spadek sprzedaży albo utratę świetnej biznesowej okazji. A w rezultacie dłuższą pracę za mniejsze pieniądze.

Omówmy Twój projekt​

Close Menu