strony dla biznesu

line

Design & Development

usługa

Specjalizuję się w budowaniu zorientowanych na efekt, biznesowych stron internetowych. Każdy projekt zaczynam od określenia celu. Następnie kładę pod dalszą pracę solidne fundamenty strategii. Wyjdziesz ode mnie ze stroną, która zarabia dla Ciebie, wzmacnia Twój brand i wspiera biznes. Taką, której inni będą Ci zazdrościć.

Internet to potężne narzędzie. Ze mną wykorzystasz jego potencjał aby pracował na twój sukces.​

od planu do celu

Kamienie milowe mogą być różne ale finalnie każdy z nas chce sprzedawać więcej bądź zdobywać lepszych klientów. Tylko dobry plan pozwoli stworzyć narzędzie, które będzie te cele wspierać. Zaplanowanie strategii działania, brandingu, treści oraz designu da pewność, że finalny produkt osiągnie założony rezultat i przyniesie korzyść Twojej firmie. Będzie konwertował odwiedzających użytkowników do płacących klientów.

projekt

Tartak Ciechanki

Wcześniejsza witryna przedsiębiorstwa była tylko zlepkiem informacji i nie robiła dla firmy nic szczególnego. Naszą strategią było stworzyć niewielką stronę, która skupia się na najbardziej dochodowej usłudze firmy i ma jeden, przejrzysty cel. Ma popchnąć użytkownika do kontaktu z firmą, gdzie następnie pracownik przejmie inicjatywę. Po wykonaniu dokładnego planu zbudowałem oraz zoptymalizowałem stronę dla przedsiębiorstwa. Ze statystyk odwiedzin, kliknięć oraz raportów właściciela wynika, że postawiony cel został osiągnięty.

opinia KLIENta

"Nie byliśmy zbyt dumni z naszej starej strony. Zanim zaczęliśmy współpracę z Alanem, nie czerpaliśmy też żadnego pożytku z internetu. On zbudował dla nas witrynę która kreuje nasz wizerunek i przynosi wynik w postaci dzwoniących telefonów. Teraz zdobywamy przez nią nowych klientów każdego miesiąca. Do niezdecydowanych powiedziałbym, że każda złotówka będzie warta tej inwestycji."

konrad rożemek - właściciel

optymalizacja on - page seo

Najpiękniejsza witryna nie przyniesie żadnych korzyści jeżeli nie zdobędzie ruchu. Optymalizacja to dla mnie kluczowy aspekt podczas pracy przy każdym projekcie. Dzięki niej zyskasz użytkowników z wyszukiwarki google. Wydasz mniej na promocję i w rezultacie zarobisz więcej.

projekt

Impuls Budownictwo

Założeniem projektu było wykonanie strony internetowej, która będzie dumnie reprezentować firmę z ugruntowaną już pozycją na rynku, demonstrując jej wartości oraz projekty. Wystarczyła dobra optymalizacja aby nowa strona w branży z dużą konkurencją generowała ruch każdego miesiąc z wyszukiwarki google. Udało się to osiągnąć bez dodatkowych działań pozycjonujących.

opinia KLIENta

"Zanim wynajęliśmy Alana do zbudowania naszej strony ciężko było coś o nas znaleźć w internecie. Chcieliśmy to zmienić. Alan pomógł nam pokazać światu to co robimy oraz na jaką skalę. Bez inwestowania w specjalistę od SEO zaglądają do nas interesanci oraz kontrahenci. Podobała nam się łatwość w komunikacji oraz profesjonalne podejście. Polecamy, warto!"

impuls budownictwo

na każdą platformę

Mobilna rewolucja już nadeszła. W dzisiejszym świecie Twoja witryna musi wyglądać świetnie na każdej platformie. Przygotuje ją na urządzenia mobilne dzięki elastycznemu projektowi na telefony z iOS i Androidem oraz tablety. Otworzysz się na świat online i dotrzesz do jak największej liczby nowych klientów.

Zarządzaj z łatwością

Projekty wdrażam w oparciu o wiodący w branży system CMS, umożliwiający łatwe zarządzanie witryną. Będziesz mógł samodzielnie aktualizować zawartość strony, więc nie musisz wracać do mnie po zmiany.

opinia klienta

"Zanim zaczęliśmy współpracę moja poprzednia strona była trudna w edycji i aktualizacji. Alan pokazał mi, że wcale tak nie musi być. Przekazał mi też dużo dodatkowej, wartościowej wiedzy, co bardzo doceniam. Teraz zmieniam na stronie i dodaję to co chcę bez trudu. Nigdy bym nie pomyślał, że zarządzenie nią może być tak proste. Jeśli szukacie łatwej, bezstresowej edycji to strona strona od Alana jest dla Was."

Michał korolczuk - właściciel

Sprawdź moje projekty

zamknij menu